مجوعه آموزشی تگ بوک در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ در اولین استارت آپ محتوای آموزشی کشور که توسط دانشگاه آزاد واحد الکترونیکی برگزار شد، شرکت نمود و از بین تمام شرکت کنندگان، جزء سه تیم برتر استارت آپ برگزیده شد.

مجموعه آموزشی تگ بوک از ابتدای سال ۱۳۹۸ جهت تولید محتوای آموزشی با اساتید مجرب و فرهیخته فعالیت خود را آغاز نمود.

مجموعه آموزشی تگ بوک برای نخستین بار در کشور جهت استعدادیابی، جشنواره های مجازی برگزار می کند.

سامانه تگ بوک از ابتدای سال ۱۳۹۹ با رشته های مختلف دانشگاه: روان شناسی، زبان انگلیسی، مدیریت، ادبیات نمایشی، بازیگری و کارگردانی به صورت رسمی راه اندازی و وارد بازار گردید.

سامانه تگ بوک به دلیل عدم کیفیت برگزاری دوره های آموزشی آنلاین و آفلاین در حوزه های مختلف دانشگاهی، فرهنگی و اجتماعی، در اولین قدم به بررسی، تجزیه و تحلیل حوزه های مختلف آموزش آنلاین و آفلاین در ایران و کشورهای توسعه یافته پرداخت و تمام سعی و تلاش مجموعه تگ بوک بر این است که به نیازهای عمومی و تخصصی افراد در حوزه آموزش و یادگیری توجه نماید.از همین رو با توجه به نیازهای مخاطبین و نیاز به یادگیری در حوزه های مختلف فرهنگی هنری، اجتماعی، روان شناسی، زبان انگلیسی، کسب و کار در بازار بورس و… به تولید محتوا و ارائه آن به مخاطبین گرامی پرداخت.لذا گسترش و تنوع در دوره ها و مباحث آموزشی جزو اهداف اصلی مجموعه آموزشی تگ بوک می باشد.

محتوای تولید شده در سامانه تگ بوک دارای بالاترین کیفیت از لحاظ ساختار (فرم) و محتوا می باشد و برای این مهم، از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری استاندارد استفاده نموده و همچنین از اساتید فرهیخته و دکتران هیئت علمی دانشگاه بهرمند است.

سامانه تگ بوک این امکان را برای تمامی اساتید، متخصصان و فارغ التحصیلان در سراسر کشور فراهم نموده است تا بتوانند دوره های آموزشی خود را در استودیوهای آموزشی تگ بوک ضبط نمایند و همچنین می توانند با توجه به استانداردها، شرایط و قوانین سامانه تگ بوک این دوره های آموزشی را خودشان تهیه و برای ما ارسال نمایند.

مجموعه آموزشی تک بوک برای اکثر دوره های تخصصی، آزمون آنلاین و پروژه ی عملی در نظر گرفته است، شرکت کنندگان با گذراندن آزمون، مدرک معتبر دانشگاهی و بین المللی دریافت می نمایند. 

سامانه تگ بوک سعی و تلاش تیم را صرف رشد و گسترش دانش و همچنین ارتقای سطح کیفی آموزش آنلاین و آفلاین نموده و این مهم با کمک و همدلی شما عزیزان موثر خواهد بود.    

 

سایت تگ بوگ کلاس های خود را با اساتید فرهیخته به صورت آنلاین و آفلاین برگزار می کند و در انتهای هر دوره مدرک معتبر دانشگاهی به شرکت کنندگان اهدا می کند.

مدیران محترم مدارس : لطفا دانش آموزان با استعداد خود را به سایت ما معرفی کنید.

اساتید محترم دانشگاه: سایت تگ بوگ این امکان را برای شما عزیزان فراهم نموده است در هر رشته ای که تدریس می کنید، جزوات و مباحث دانشگاهی شما را به صورت ویدیو ضبط نماید و در سایت تگ بوگ قرار دهد.

تگ بوک برای تمامی کارآفرینان جهت گسترش اشتغالشان دعوت به همکاری می نماید.

ایده از شما…. حمایت از ما
آدرس مرکز رشد واحد الکترونیکی: تهران، خیابان پاسداران، نیستان نهم، نبش خیابان رام، پلاک ۵

صندوق پستی ١٤٣٣٥٤٩٩
تلفن تماس: ۴۲۸۶۳000-۰۲۱ داخلی 780 و 735